Lites-MaS s. r. o.

Montáž a servis

ilustracni obrazek

Naše firma zajišťuje poprodejní služby pro celý sortiment výrobků EPS firmy LITES i jejího předchůdce Tesly Liberec a dále systému Schrack Seconet.

Ve spolupráci s výrobním úsekem LITES a.s. jsme schopni opravit jak moderní analogové ústředny, tak i dosluhující systémy, které ještě musí z různých důvodů hlídat požární bezpečnost objektů.

Všichni pracovníci servisu jsou vybaveni nejen potřebnou servisní technikou, ale i kompletní sadou diagnostických přístrojů doporučených výrobcem. Spojení této techniky a jejich dovedností zaručuje vysokou úspěšnost servisních zásahů, které provádíme po celém území České republiky.

Nedílnou součástí naší práce je také technická pomoc při oživování a uvádění do provozu zejména atypických aplikací. Hodně firem využívá také možnost telefonické konzultace problémů vzniklých při provozu zařízení EPS.

Montážní skupina naší firmy provádí jak komplexní montážní práce tak i montáže na připravenou kabeláž. Tato forma se osvědčuje zejména při spolupráci komplexních elektroinstalačních dodávek pro větší stavební akce. Montážní skupina je vybavena nejen lehkým ručním nářadím, ale také odpovídající technikou pro práce ve výškách. Samozřejmostí je vybavení speciální technikou pro oživení a nastavení požární signalizace.

V rámci rekonstrukcí starších systémů nebo požadavků jiných organizací provádíme ve spolupráci s výrobcem odbornou likvidaci ionizačních hlásičů požáru. O provedené likvidaci vystavíme zákonem požadovaný doklad.